طراحی سایت حرفه‌ای چه تاثیری در رشد کسب و کارها دارد¿

به شما تبریک می‌گیم که تصمیم گرفتین برای رشد و پیشرفت خودتون و کسب و کارتون قدم فوق العاده‌ای بردارین. و اقدام به طراحی سایت اینترنتی کنین. در ادامه باهم خواهیم بود تا درمورد طراحی وبسایت، مزیت‌ها و محدودیت‌های شبکه‌های اجتماعی، مزایای داشتن یک وبسایت جذاب و مراحل کلی طراحی سایت اطلاعاتی رو کسب کنیم.

طراحی سایت سوتکا

تخفیف 50 درصدی طراحی لوگو!

وبسایت چیست و چه مزایایی دارد¿

شاید بشه گفت یک وبسایت فضاییه که می‌تونه به صورت یک رابط بسیار قوی بین افراد عمل کنه. یک سایت حرفه ای می‌تونه با ارائه و معرفی محصولات، خدمات، اطلاعات و … به بسیاری از نیازهای افراد در این زمینه‌ها پاسخ بده.

ما برای طراحی سایت، ممکنه اهداف متفاوتی داشته باشیم. از افزایش اعتبار توسط صفحه شخصی گرفته تا کسب درآمدهای میلیاردی از طریق فروش محصول، خدمات ویا اطلاعات! به همین دلیله که امروزه میزان تقاضا برای طراحی سایت منحصربه فرد تا این حد افزایش پیدا کرده.

امروزه جهان به یک دهکده اینترنتی تبدیل شده. و ما در هر کسب و کاری که باشیم، بدون داشتن یک فضای مناسب برای معرفی خودمون به افراد، شاید نتونیم نتایج قابل توجهی به دست بیاریم.

شبکه های اجتماعی طراحی سایت سوتکا

گرچه با روی کار اومدن شبکه‌های اجتماعی مختلف، نیاز افراد به داشتن یک فضای این چنینی تا حد زیادی برآورده شده. اما شاید این رسانه‌ها به طور کامل پاسخگوی نیازهای ما نباشن. چراکه محدودیت‌هایی دارن که طراحی سایت می‌تونه در رفع اونها تاثیر بسیار زیادی داشته باشه. از جمله این محدودیت‌ها عبارتند از:

احتمال فیلترشدن شبکه

زمانی که افراد بذر کسب و کارشون رو در یک مکان مناسب می‌کارن. ممکنه زمان، انرژی و هزینه بسیاری رو صرف معرفی خودشون و ایجاد شناخت بیشتر در مخاطبان کنن. بعد از مدت زمان زیادی این بذر سر از خاک بیرون میاره. و کم کم شروع به رشد می‌کنه. درطول این مسیر، هر تغییر کوچکی در عوامل احتمالی موثر بر رشد کسب و کارها، ممکنه آسیب های زیادی به اون بزنه. و سرمایه افراد رو به هدر بده.

همین روند رو می‌شه در فضاهای اینترنی هم شبیه‌سازی کرد. فیلتر شدن یک شبکه اجتماعی بی‌شباهت به تخریب یک فضای کسب و کار حقیقی نیست. این اتفاق ممکنه صدمات زیادی رو به افراد و کسب و کارشون وارد کنه. در همچین شرایطی، طراحی سایت می‌تونه گزینه بسیار مناسبی برای حل این مشکل باشه.

فیلترینگ شبکه های اجتماعی طراحی سایت سوتکا

نیاز به پویایی مستمر و به‌روز بودن حساب کاربری

زمانی که افراد از حساب‌های کاربری در شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنن، روش‌های مختلفی رو برای معرفی خودشون به کار می‌برن. اما مهمترین ویژگی این فضاها پویا بودن اون‌هاست.

 برای به‌روز بودن در اینگونه فضاها نیازه که به طور مستمر به محتوای حساب کاربری شما اضافه بشه. تا با پست های جذاب بیشتر، بتونید شانس خودتونو در جذب افراد بالا ببرید. این کار نیاز به صرف زمان و انرژی و گاهی هم سرمایه زیادی داره. در صورتی که با طراحی سایت، شما می‌تونید با درج یک محتوای خاص، مدت زیادی با مخاطبینتون ارتباط برقرار کنید.

افزایش فالور اینستاگرام طراحی سایت سوتکا
پیج فیک شبکه های اجتماعی طراحی سایت سوتکا

عدم وجود یک منبع موثق برای تشخیص صفحات واقعی از صفحات تقلبی

گرچه امروزه حساب کاربری افراد معروف در اینستاگرام، توسط یک نشان آبی، از بقیه صفحات مشابه قابل تشخیصه. اما هنوز تدبیری صورت نگرفته که به کمک اون بشه به طور کامل به کاربران، اعتماد کرد و از محصولات ویا خدماتشون استفاده کرد. اما زمانی که شما برای طراحی سایت اقدام می‌کنید. سازمان‌های مختلفی وجود داره که هویت شما رو شناسایی می‌کنن. و با اعطای نشان‌های مختلفی اعتبار شمارو تایید می‌کنن.

امکان هک شدن حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی

هک شدن حساب‌های کاربری یکی دیگه از مشکلاتیه که امروزه کاربران شبکه‌های اجتماعی با اون مواجه هستن. این اتفاق مشابه اینه که یک روز صبح از خواب بیدار بشید. و بببیند که فروشگاه شما رو تصاحب کردن. و کاری هم از دست شما ساخته نیست. و باید به مکان جدیدی برید و دوباره از نو شروع کنید.

در صورتی که با طراحی سایت، شما می‌تونید یک نسخه کامل از کل اطلاعات سایت رو داشته باشید. و هر اتفاقی هم براش بیفته، فقط کافیه دوباره اونو به دامنه مورد نظرتون منتقل کنین. به همین سادگی!

هک شدن صفحات اجتماعی طراحی سایت سوتکا

عدم سهولت در تغییر محتوای حساب کاربری

اگر شما در کسب و کارتون به تغییر نوع خدمات یا محصولات و یا تعرفه‌ها نیاز پیدا کنید. و قصد تغییر محتوای حسابتونو داشته باشید، ممکنه نیاز به حذف پست‌ها و اطلاعات قبلی باشه. این کار می‌تونه تاثیرات منفی در روند روبه رشد حساب کاربری شما ایجاد کنه و به انرژی زیادی نیاز داشته باشین تا دوباره همه چیز رو به حالت عادی برگردونید.

اما با طراحی سایت شخصیتون، می تونید به راحتی محتوای قبلی رو حذف و محتوای جدید رو جایگذاری کنید. بدون اینکه هیچ تغییری در ساختار کلی وبسایت شما ایجاد بشه.

به هرحال هر ابزاری مزایا و معایب خودش رو داره. اما با داشتن مجموعه‌ای از ابزارهای موردنیاز، می‌شه به نحو مطلوبی این محدودیت‌هارو کم کرد. و حتی از بین برد.

هرچه شما رسانه‌های بیشتری برای ارتباط با مخاطب داشته باشین، میزان اعتماد مخاطب به شما هم افزایش پیدا می‌کنه. هرچه برند شما در رسانه‌های بیشتری به چشم بخوره، مخاطب بیشتر با شما آشنا می‌شه. و بهتر و راحت‌تر با شما ارتباط برقرار می‌کنه.

تغییر محتوای پیج طراحی سایت سوتکا

چرا برای رشد کسب و کار به سایت اینترنتی نیاز داریم¿

ایجاد یک فضای امن برای تبادل اطلاعات کسب و کار شما با افراد

همه ما برای معرفی خودمون، محصولاتمون و یا خدماتمون به دیگران، به یک محیط امن نیاز داریم. طراحی سایت می تونه این فضارو برای ما فراهم کنه.

شاید بخشی از مزیت های وبسایت در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام وجود داشته باشه. اما باتوجه به محدودیت‌های ذکر شده، داشتن یک وبسایت جذاب. و در کنار اون، توسعه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، می‌تونه بهترین گزینه برای رشد کسب و کارمون باشه. چرا که این روند می‌تونه تاثیر عوامل ناخوشایند احتمالی رو بسیار کاهش بده.

امنیت سایت طراحی سایت سوتکا

پتانسیل بسیار بالای سایت اینترنتی برای افزایش مخاطبین شما

اگر هنوز برای جذب مشتری از روش‌های رایج و هزینه‌بری مثل چاپ تراکت و بروشور و بنر استفاده می‌کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما حتما حتما به فکر استفاده از فضای جذاب اینترنت هم باشید، چرا که بیش از یک سوم مردم جهان از فضای اینترنت استفاده می‌کنن.

 با طراحی سایت اینترنتی، فرصت بسیار فوق العاده‌ای در اختیار شما قرار می‌گیره. و می‌تونید با صرف کم‌ترین هزینه، بهترین نتیجه رو به دست بیارید. هرزمان که محصول یا خدمات شما ارتقا پیدا کنه می‌تونید با یک سری تغییرات جزئی اطلاعات رو بی واسطه به دست افراد برسونید. بدون اینکه مجبور به صرف هزینه های کلان برای چاپ بروشورهای جدید باشید.

شما می‌تونید از یک تبلیغ اینترنتی هزاران بار در فضای مجازی استفاده کنید. درحالی که فقط یک بار برای ایجاد اون هزینه کردید! و این فقط یکی از هزاران مزایای طراحی سایت اینترنتیه.

افزایش مخاطبین طراحی سایت سوتکا
فروشگاه دائمی سوتکا طراحی سایت سوتکا

حذف محدودیت‌های مکانی و زمانی بین شما و مخاطبین شما

فکرشو بکنید… فضایی مثل یک فروشگاه داشته باشید. که بتونید محصولات یا خدماتتونو مستقیما به دست افراد برسونید. حالا تصور کنید که این فروشگاه در تمام ساعات شبانه‌روز حتی روزهای تعطیل باز باشه. و حتی امکان جابه‌جایی اون به تمام نقاط دنیا رو داشته باشید!

بله، یکی از بزرگترین مزایای یک طراحی سایت اینه که محدودیت‌های زمانی و مکانی رو از بین می‌بره. و شما می‌تونید افراد سراسر دنیا رو با خودتون و کارتون آشنا کنید. و به نوعی به اندازه تمام افراد روی زمین مخاطب داشته باشید!

همین الان که من در حال نوشتن این مطالب برای شما دوستان عزیزم هستم. کیلومترها با دفتر کاری خودم فاصله دارم! اما می تونم شیرینی ارتباط با شما رو از همین فاصله هم حس کنم.

افزایش اعتماد افراد به شما و کسب و کارتون

فرض کنید شما قصد خرید یک محصول یا استفاده از یک سری خدمات رو دارید. اولین جایی که بهش مراجعه می‌کنید کجاست.؟

به احتمال بسیار زیاد فضای اینترنت می‌تونه یکی از اولویت‌های شما باشه. دقیقا همین روند می‌تونه توسط مشتریان شما هم انجام بشه.

طراحی سایت حرفه‌ای می‌تونه فضای بسیار خوبی برای جذب مخاطبین شما باشه. هرچه میزان فعالیت شما در فضای اینترنت بیشتر باشه، نام برند شما به گوش مخاطب آشناتر خواهد بود. همینطور میزان اعتماد افراد به شما و برند شما بیشتر بوده و به احتمال زیاد از خدمات شما بیشتر استفاده می‌کنند. 

سرچ در سایت طراحی سایت سوتکا

حذف واسطه‌های موجود بین شما و مشتریان

ممکنه کسب و کار شما به گونه‌ای باشه که نتونید به صورت مستقیم با مشتریانتون در ارتباط باشید. به عنوان مثال ممکنه صاحب یک کارخونه یا تولیدی باشید که در یک نقطه دور از جمعیت و خارج شهر قرار داره.

با طراحی سایت اینترنتی، شما می‌تونید به راحتی خودتونو معرفی کنید. می‌تونید به سوالات مشتریانتون پاسخ بدید و اون‌ها رو به خوبی راهنمایی کنید.

وبسایت شما می‌تونه واسطه‌های موجود رو حذف کنه.و علاوه بر افزایش کیفیت ارائه خدمات و کاهش هزینه‌ها، تاثیر چشمگیری هم در افزایش بازدهی شما داشته باشه. به عبارت دیگه شما با داشتن یک سایت حرفه ای می‌تونید با صرف کمترین زمان، بیشترین خروجی رو داشته باشید.

حذف واسطه ها طراحی سایت سوتکا
کاهش هزینه های تبلیغات طراحی سایت سوتکا

کاهش چشمگیر هزینه های تبلیغات

طراحی سایت شخصی مثل داشتن یک دفترکار یا فروشگاه شخصیه. با این تفاوت که بدون پرداخت قبض آب، برق، مالیات و هزینه‌های دیگه‌ای که یک فضای حقیقی برای شما داره. می‌تونید محصول یا خدماتتونو به تمام دنیا معرفی کنید.

درواقع با طراحی یک سایت ارزان، نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست. وبسایت شما بازاریاب 24 ساعته شماست. و موتورهای جستجو مثل گوگل و یاهو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنن. بدون اینکه بابت این کار هزینه‌ای پرداخت کنید.

طراحی سایت چه مراحلی دارد¿

مراحل پیشرفت طراحی سایت سوتکا

اگر بخوایم به طور کلی مراحل طراحی سایت سوتکا رو بررسی کنیم، می‌تونیم اونو به صورت زیر دسته‌بندی کنیم:

 1. تعیین هدف سایت
 2. تعیین نوع دسته‌بندی، با توجه به زمینه‌های فعالیت سایت
 3. انتخاب نام سایت (یا دامنه) توسط شما
 4. بررسی وجود یا عدم وجود دامنه مشابه در فضای اینترنت
 5. استخراج نیازمندی‌های پروژه
 6. بررسی محتوای موردنیاز برای طراحی سایت
 7. برنامه‌ریزی برای شروع پروژه
 8. پیاده‌سازی طرح اولیه (wireframe) سایت
 9. طراحی بهترین فضای کاربری برای درج محتوای مودنظر
 10. درج محتوا در سایت
 11. تست و ارزیابی سایت
 12. تحویل سایت و آموزش کار با پنل کاربری سایت

برای اینکه بیشتر با مراحل طراحی سایت در تیم سوتکا آشنا بشید، می‌تونید به مقالات سوتکا در زمینه طراحی سایت رجوع کنید.

چرا طراحی سایت با سوتکا¿

عشق به کار

فضای اینترنت به قدری جذابه که هرکسی رو مجذوب خودش می کنه. چه برسه به تیم سوتکا! ما عاشق کارمونیم و به هر سایتی که قراره طراحی کنیم، به چشم یک هنر خلاقانه نگاه می کنیم. خلاقیتی که قراره هر کسی رو شیفته خودش کنه.

عشق سوتکا به کار طراحی سایت سوتکا
گوش کردن به شما طراحی سایت سوتکا

طراحی منحصر به فرد و منطبق با سلیقه شما

تیم سوتکا هدف خودش رو برپایه رضایت قطعی شما سوتکایی‌های عزیز قرار داده. و وظیفه خودش می‌دونه که ابتدا به خواسته‌های شما خوب گوش کنه و نیاز شما رو درک کنه. و در انتها برای طراحی سایت حرفه ای و خاص شما اقدام کنه.

همراهی شما با سوتکا، از ابتدا تا انتها

تیم سوتکا زمینه‌ای رو فراهم کرده که شما سوتکایی‌های عزیز بتونید در تمامی مراحل طراحی سایت ناظر و مشاور ما باشید. تا بتونیم حداکثر بهره برداری رو از نظرات و خواسته های شما داشته باشیم. و در نهایت آنچه رو که در ذهنتون پرورش دادید به تصویر بکشیم.

همکاری گروهی کار طراحی سایت سوتکا

طراحی سایت طبق اصول سئو و بازاریابی

شاید بشه گفت امروزه هرچیزی در فضای مجازی جایگزینی پیدا کرده. سایت ها در واقع جایگزینی برای نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها و … محسوب می‌شن. با این مزیت که سایت ها به حضور دائمی افراد نیازی ندارن و در هر زمان و مکانی در دسترس هستن.

 همونطور که در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها و تمامی اماکن عمومی که به قصد معرفی و فروش محصولات دایر می‌شن. افراد از روش‌های مختلفی برای جذب مخاطب استفاده می‌کنن. در فضای مجازی هم روش‌های بیشماری برای جذب کاربران به وبسایت ها استفاده می‌شه.

درواقع قوانینی وجود داره که پیروی از اون‌ها می‌تونه به رشد و پیشرفت هرچه بهتر و سریعتر سایت شما کمک کنه. گروه طراحی سوتکا به این قوانین آگاهه و تمام تلاششو می‌کنه تا شما رو به اهدافتون نزدیک و نزدیکتر کنه.

SEO طراحی سایت سوتکا
طراحی گرافیک سایت طراحی سایت سوتکا

فضای کاربری زیبا و خاص شما

یکی از مواردی که در طراحی سایت اهمیت بسیار زیادی داره، ظاهر برگه‌ها و صفحاتیه که کاربران با اون‌ها سروکار دارن.

ما باید فضای سایت رو طوری طراحی کنیم که تمامی اقدامات لازم برای آسایش و راحتی کاربر فراهم بشه. کاربر باید به سادگی بتونه به هرآنچه که در جستجوی اونه دسترسی پیدا کنه. در غیر این صورت احتمال جذب کاربر به سایتمون بسیار کاهش پیدا می‌کنه.

سوتکا به هدف شما از طراحی سایت، زمینه فعالیت سایت و سلیقه مخاطبین شما واقفه. و با توجه به روانشناسی رنگ‌ها و ویژگی‌های بصری در زمینه طراحی سایت، فضایی رو براتون طراحی می‌کنه که به تمام نیازهای شما و مخاطبین شما پاسخ بده. و بهترین بازدهی رو براتون به ارمغان بیاره.

خدمات پس از فروش سوتکا

یکی از مهم‌ترین عوامل سقوط کسب و کارها، عدم توجه به نیاز مشتری در زمینه خدمات پس از فروشه. به خصوص در زمنیه طراحی وب، نیاز بیشتری به این مهم احساس می‌شه.

گروه طراحی سوتکا بعد از ارائه سایت به شما، تا سه ماه پشتیبانی رایگان داره. پس از این مدت هم، سوتکا  به طور کامل پاسخگوی شما سوتکایی‌های عزیز هست. چرا که هدف ما، کمک به پیشرفت شما و رشد کسب و کار شماست. و درواقع، ما با کمک به رشد شما، در واقع به رشد خودمون کمک می‌کنیم.

پشتیبانی طراحی سایت سوتکا
گوش کردن به شما طراحی سایت سوتکا

تعرفه های باورنکردنی

متاسفانه یا خوشبختانه در زمینه طراحی سایت، تعرفه‌های بسیار متفاوت و پراکنده‌ای وجود داره. و معیار دقیقی هم برای تشخیص ارزش واقعی خدمات طراحی سایت وجود نداره. اما نکته‌ای که وجود داره اینه که همیشه گرونی دلیل بر ارزش بیشتر نیست و این دو، مقوله‌های جداگانه‌ای هستن.

ما در تیم سوتکا سعی کردیم با ارائه بهترین خدمات و پایین‌ترین تعرفه‌ها، قدم مثبتی در جهت جلب رضایت شما عزیزان و کمک به پیشرفت اقتصادی تمامی مشتریانمون برداریم. و با طراحی سایت ارزان کمکی به کسب و کار شما کرده باشیم.

ارائه خدمات رایگان باورنکردنی

از جمله خدماتی که سوتکا در زمینه طراحی سایت، به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می‌ده عبارتند از. طراحی اسلایدر صفحه اصلی سایت، طراحی گرافیک حرفه‌ای برای برگه‌های اصلی سایت مثل بخش درباره ما، تماس با ما و… . دامنه ir ، هاست 500 مگابایتی ، پشتیبانی رایگان سه ماهه و مشاوره رایگان برای دریافت اینماد. که همه و همه برای قدردانی از شما، برای انتخاب سوتکاست.

هدیه های سوتکا طراحی سایت سوتکا

سوالات متداول سوتکایی ها

تیم سوتکا از چه سیستم مدیریت محتوایی برای طراحی سایت استفاده می کنه¿

جواب صد در صد وردپرسه! چرا.؟ چون بیش از 70 درصد سایتهای پرمخاطب با استفاده از وردپرس طراحی می‌شن و در کارشون هم فوق العاده موفق هستن. تیم سوتکا امکانات جذابی رو به این CMS اضافه می‌کنه. سوتکا با طراحی سایت وردپرس مطایق با نیازهای شما، می‌تونه هرآنچه را که از یک سایت حرفه ای انتظار دارید براتون فراهم کنه. و به خاطر همین جذابیت‌هاست که افراد با رضایت خاطر کارهاشونو به تیم ما بسپارن.

امتیاز (5 / 1)
دلیل تفاوت قیمت خدمات طراحی سایت چیه¿

دلایل زیادی می‌تونه در این فرآیند تاثیر داشته باشه. برای طراحی سایت مراحل مختلفی باید طی بشه. بسته به این که در هرکدوم از این مراحل، چقدر زمان، انرژی و هزینه صرف بشه، ارزش کار متفاوته. البته هیچ ارزونی بی دلیل نیست. اگر به دنبال خدمات خیلی ارزون هستین، باید خیلی دقت کنین که آیا نتیجه کار هم مطیوب شما هست یا خیر.

امتیاز (5 / 1)
اگر بعد از طراحی سایت به کمک نیاز داشتم باید از کجا کمک بگیرم¿

خوب معلومه، سوتکا!

تیم سوتکا پشتیبان همیشگی شماست. کار ما تازه بعد از طراحی سایت شما شروع می‌شه.

ما باید مطمئن بشیم که شما از خدمات ما راضی هستین. و برای این هدف تا آخرین نفس در کنار شماییم.

امتیاز (5 / 1)
مراحل سفارش طراحی سایت به چه صورته¿

 1. شرح هدف شما از طراحی سایت
 2. شرح کاربردهای مورد انتظار شما از سایت
 3. بررسی نیاز مخاطبان شما
 4. عقد قرارداد بین شما و سوتکا
 5. شروع پروژه توسط تیم سوتکا
 6. نظارت شما در مراحل پروژه
 7. درج محتوای شما در سایت
 8. تقدیم سایت جذاب شما به شما
امتیاز (5 / 1)
هزینه سایت چطوری محاسبه می‌شه¿

تیم سوتکا یه تعرفه پایه برای طراحی سایت های مختلف درنظر گرفته. از طرفی با توجه به نیاز شما و سایتی که مدنظرتونه، این تعرفه می‌تونه کاهش یا افزایش داشته باشه. اما خیالتونه راحت. هزینه کلی، همون اول با شما طی می‌شه و قرار نیست در نهایت چیزی به اون مبلغ اضافه بشه.

گرچه با تخفیفایی که سوتکا برای شما درنظر گرفته، امکان نداره از هزینه نهایی رضایت نداشته باشین.

امتیاز (5 / 1)
دامنه اینترنتی سایت رو چطوری باید تهیه کنم¿

تیم سوتکا یک دامنه ir به تمام مشتریانش هدیه می‌ده. اما اگر نوع دیگه‌ای از دامنه‌ها مدنظرتونه ما شما رو راهنمایی می‌کنیم که هر دامنه‌ای رو که می خواین تهیه کنین.

امتیاز (5 / 1)
از کجا مطمئن باشم که شما خدمات خوبی رو به من ارائه می‌دین¿

ما قراره قدم به قدم نظرات شما رو در سایت اعمال کنیم. پس شما از قبل به طور کامل روی نتیجه کار اشراف دارید. هر تغییری که لازم باشه روی سایت ایجاد می‌شه تا در نهایت چیزی رو که منتظرش بودید تحویل بگیرید. پس خیالتون راحت باشه.

امتیاز (5 / 1)
امتیاز (5 / 1)