سفارش طراحی لوگو آنلاین

سفارش طراحی لوگو یکی از خدمات تیم سوتکا با چشم اندازی بلند در زمینه برندینگ و رشد کسب و کار است.گروه سوتکا آماده ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای برای تمامی افراد و سازمان هایی است که به دنبال رشد و پیشرفت هرچه سریع تر سازمان و بیزینس خود هستند. شما عزیزان جهت ثبت سفارش برای برند مورد نظر خود، با فشردن دکمه زیر به فرم سفارش طراحی لوگو هدایت می شوید. سپس با تکمیل فرم سفارش طراحی لوگو آنلاین و انجام مراحل ذکر شده، اطلاعات لوگو شما دریافت شده و قرارداد آنلاین تنظیم می گردد. سپس کارشناسان تیم سوتکا با شما تماس می گیرند تا علاوه بر راهنمایی، اطلاعات مهم برای بازدهی بیشتر پروژه را از شما دریافت کنند.(تنظیم قرارداد رایگان است و هزینه طراحی بعد از مشاوره رایگان و تایید شما دریافت می گردد). قبل از ثبت سفارش نیز می توانید از طریق اطلاعات تماس، با ما در ارتباط باشید.

تماس مستقیم با طراح لوگو تیم سوتکا برای مشاوره رایگان  09352301102

مزایای سفارش طراحی لوگو آنلاین

مزایای سفارش آنلاین لوگویکی از مهم ترین مزایای سفارش آنلاین جلوگیری از اتلاف زمان است که این روزها به یکی از ارزشمندترین داشته های ما تبدیل شده. به نظر می رسد بیشتر ما به دنبال این باشیم که نیازهای خود را در کمترین زمان و با بیشترین بهره وری برطرف کنیم. اما خدمات آنلاین طراحی لوگو مزایای بسیار بیشتری دارد که عبارتند از:

 1. سهولت ثبت سفارش طراحی لوگو
 2. عدم محدودیت زمانی و مکانی در ثبت سفارش طراحي لوگو
 3. آزادی عمل برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای و انتخاب منطبق با سلیقه کارفرما
 4. آگاهی از روند انجام پروژه طراحی نشان تجاری به صورت آنلاین و ارتباط همه جانبه بین کارفرما و طراح نشانه
 5. کاهش زمان و هزینه های کارفرما و طراح آرم
 6. کاهش قیمت سفارش طراحي لوگو به دلیل کاهش هزینه های جانبی
 7. انجام پشتیبانی بهتر و موثرتر برای سفارشات طراحی لوگو
 8. حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین طراح و کارفرما

 

نکات مهم در سفارش طراحی نشان حرفه ای

نکته های طراحی لوگواکثر افراد برای ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای در هر سازمانی، ابتدا به بخش نمونه کارهای طراحی لوگو آن مجموعه مراجعه می کنند. شما بر اساس تاثیر متقابلی که این نمونه کارها در نگاه اول بر شما دارند می توانید به راحتی تشخیص دهید که کدام سازمان انتخاب بهتری برای برند شماست. یکی از نکات مهمی که در طراحی لوگو حرفه ای باید به آن توجه کرد، سادگی لوگو است. چرا که هدف از طراحی نشان حرفه ای برای بیزینس و سازمان موردنظر، علاوه بر نمایش اهداف، ارزش ها و هویت سازمان، افزایش ماندگاری برند در ذهن افراد است. چرا که یک تصویر خیلی بهتر از یک نوشته می تواند اطلاعات را منتقل کند.
با نگاهی گذارا بر برندهای معروفی چون اپل، کوکاکولا، مک دونالد و … به راحتی می توان فهمید که راز یک لوگو حرفه ای در سادگی آن است. بنابراین اگر به دنبال انتخاب یک طراح لوگو حرفه ای برای برند خود هستید حتما به نکات زیر توجه کنید:

 1. سادگی آرم
 2. ماندگاری آرم
 3. رنگبندی سازگار با زمینه فعالیت سازمان
 4. رعایت اصول طراحي برای نمایش هویت سازمان
 5. تسلط بر اصول روانشناسی و مفهوم رنگ ها و نمادها در طراحي نشان
 6. برقراری ارتباط متقابل بین بیننده و نماد تجاری

 

مراحل ثبت سفارش طراحی لوگو

مراحل ثبت سفارش طراحس لوگو سوتکابرای بهینه سازی فرآیند ثبت سفارش طراحی لوگو موردنظر خود کافیست مراحل زیر را گام به گام انجام دهید:

 1. زمینه فعالیت سازمان یا تیم خود را به طور دقیق مشخص کنید. این کار اولین گام برای داشتن یک نشان مناسب با سازمان شماست.
 2. ارزش ها و اهداف سازمان را به طور کامل بررسی کنید و مخاطبان هدف خود را کاملا شناسایی کنید. انجام این مرحله باعث می شود سبک به کار گرفته شده در طراحي نماد کاملا متناسب با ارزش های سازمان شما باشد.
 3. ممکن است شما رنگ سازمانی خاصی داشته باشید یا از ابزارهایی استفاده کنید که اسمشان یا رنگشان، نمادی برای فعالیت های شما محسوب شوند. این اطلاعات کمک می کنند که رنگبندی و فرم به کار گرفته شده در طراحی لوگو کاملا منطبق با نیاز سازمان شما و مخاطبان آن باشد.
 4. رقبایتان را بررسی کنید. این کار از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که لوگوی شما باید متمایز با رقبایتان باشد. همانطور که دو شرکت پپسی و کوکاکولا از دو رنگ متضاد آبی و قرمز در طراحي نشان تجاری خود استفاده کردند.
 5. تمام اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت سفارش طراحی لوگو را با دقت ثبت کنید تا تیم سوتکا همان طرحی را به شما تقدیم کند که موجب موفقیتتان می شود.

علت تفاوت قیمت طراحی لوگو

تفاوت قیمت طراحی لوگو سوتکابرای اطلاع از قیمت طراحی لوگو کافیست به تعرفه طراحی لوگو 98 در اتحادیه طراحان گرافیک نگاهی بیندازید. این قیمت طراحی لوگو ایست که هر سال با توجه به نظر کارشناسان تعیین می شود. اما همان طور که می دانید قیمت های متفاوتی برای خدمات سفارش طراحي لوگو وجود دارد. علت این تفاوت قیمت می تواند میزان زمان، انرژی و تخصصی باشد که طراح صرف انجام پروژه می کند.
برخی از مجموعه ها ممکن است با استفاده از طرح های آماده موجود در فضای اینترنت و بدون رعایت اصول طراحی لوگو به آماده سازی یک آرم برای کارفرما اقدام می کنند. برخی هم صفر تا صد پروژه را به صورت کاملا منحصر به فرد و با رعایت کامل اصول طراحی لوگو، انجام می دهند. این امر باعث می شود که قیمت ها تا این میزان متفاوت باشد.از طرفی هزینه های جانبی خدمات طراحی لوگو ممکن است روی قیمت طراحی لوگو در مجموعه های مختلف تاثیر بگذارد.
ما در تیم سوتکا برای کمک به رشد کسب و کارها، با کاهش هزینه های جانبی و افزایش کیفیت طرح ها، قیمت طراحی لوگو را تا بیش از 70 درصد کاهش داده ایم. اما پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش طراحی لوگو، نمونه کارها را به طور کامل بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.

سفارش طراحی لوگو آنلاین رایگان

اعمال طرح 50 درصد سوتکااگر به دنبال یک سایت برای سفارش طراحی لوگو آنلاین رایگان می گردید، سایت لوگستر (logaster) می تواند انتخاب خوبی باشد. ممکن است شما صاحب کسب و کار بسیار کوچکی باشید و قصد هزینه کردن برای طراحی نشان حرفه ای را نداشته باشید. این سایت دارای یک سری طرح های آماده است که می توانید با انتخاب یکی از آن ها و تغییر اسم و رنگ کلی آن صاحب یک لوگوی تقریبا قابل قبولی شوید. بعدها که قصد توسعه کسب و کار خود را داشتید تیم سوتکا با عشق در خدمت شماست.

لوگو ساز ها جزو بهتربن گرینه ها برای طراحی رایگان لوگو هستند.
برای سفارش طراحی لوگو آنلاین رایگان، برخی از سایت های مشابه سایت لوگستر هم وجود دارند. اما اغلب برای خدمات بیشتر مبالغ مختلفی را بر حسب دلار دریافت می کنند که در ایران تقریبا گران محسوب می شود و ارزش سرمایه گذاری ندارد.
برای راهنمایی بهتر شما عزیزان در ادامه به تعدادی از مزایا و معایب سفارش طراحي لوگو آنلاین رایگان اشاره می کنیم.

مزایا:

 1. هزینه پایین
 2. سفارش به صورت آنلاین
 3. دریافت آنی لوگو

معایب:

 1. شباهت لوگو شما با هزاران لوگو دیگر
 2. عدم امکان مالکیت لوگو و ثبت آن
 3. عدم امکان تغییر سایز لوگو
 4. کیفیت پایین لوگو
 5. کاهش اعتبار برند شما بین مخاطبان
 6. عدم تشخیص برند شما در بین برندهای مشابه
 7. هزینه های بسیار زیاد تغییر لوگو در آینده

خدمات طراحی لوگو سوتکا

طرح های تخفیفی ویژه سوتکاخدمات طراحی لوگو سوتکا شامل طراحی انواع لوگو و آرم میباشد. که شامل لوگو تصویری، لوگو نوشتاری یا لوگو تایپ و لوگو ترکیبی میباشد. که هر کدام از این انواع لوگو شامل زیر مجموعه هایی میشوند مانند مونوتایپ که از یک حرف اختصاری خلق میشود. شما با استفاده از مشاوره رایگان طراحان ما میتوانید بهترین لوگو برای کسب و کار خود را از خدمات طراحی لوگو سوتکا انتخاب کنید.

سفارش لوگو برای سایت

جلب رضایت کامل شما سوتکا سفارش لوگو برای سایت شما متناسب با نوع فعالیت وب سایت شما انجام میشود. طراحان ما با استفاده از تست های روان شناختی مخاطبان سایت شما را شناسایی میکنند و متناسب با آن و برایی بازدهی بیشتر سایت اقدام به دریافت سفارش لوگو برای سایت شما میکنند.

سوالات متداول

مراحل سفارش طراحی لوگو د رسایت سوتکا به چه صورته؟

1. ثبت سفارش از طریق سایت
2. تکمیل فرم اطلاعات موردنیاز طراحی لوگو
3. پرداخت 50 درصد مبلغ موردنظر
4. شروع پروژه طراحی
5. ارائه اتودهای موردنظر و انتخاب یکی از آنها توسط شما
6. اعمال نظرات شما در خصوص ویرایش لوگو
7. طراحی کامل لوگو منتخب شما
8. پرداخت 50 درصد مابقی هزینه
9. ارائه فایل لایه باز به همراه شناسنامه لوگو

آیا امکان ویرایش لوگو وجود داره؟

بله، قبل از تایید نهایی لوگو می تونید تمام تغییرات موردنظرتون رو درخواست کنید تا در طرح نهایی اعمال بشه .

آیا میتونم در طول پروسه طراحی در مورد طرح نظر بدم؟

بله، شما می تونید از طریق تلفن مجموعه و یا راه هایی مثل اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ با ما در ارتباط باشید و در جریان پروژه خودتون قرار بگیرید